Ціни

Інформація на сайті, включаючи ціни, є дійсною.   
Наш Центр проводить гнучку та лояльну політику щодо наших учнів. Ми розробили зручну систему оплати та просимо Вас ознайомитись з Правила відвідування занять.

Індивідуальні заняття
на території нашого центру та он-лайн по Україні: 60 хв. – 600 грн.  Пакет 21 год і більше – знижка 5%.

Індивідуальні парні заняття, в Україні : 750 грн.  Пакет 21 год і більше – знижка 5%.
Індивідуальні заняття за кордоном : 18EUR/16GBP/19USD 60 хвилин.

Індивідуальні парні уроки за кордоном: 22EUR/19GBP/24USD/ 60 хв)

Французька (англійська) мова для дорослих  (в офісі та по Skype)
8 уроків на місяць (4 тижні поспіль) по 90 хв  у групі на місяць.
1 місяць (4 тижні – 8 уроків) – 2000 грн
3 і більше місяців – знижка 5%

Французька (англійська) мова для дітей  (в офісі та по Skype)
8 уроків на місяць (4 тижні поспіль) по 60 хв занять у групі на місяць.
1 місяць (4 тижні – 8 уроків по 60 хв.) – 1680 грн
3 і більше місяців – знижка 5%

Корпоративні заняття та заняття на території клієнта (загальна французька).*Вартість пеціалізованого курсу за певними профілями оговорюється окремо. Вартість навчання групи та індивідуального уроку: 2-4 чол. – від 800 грн. за 60 хвилин/ – он-лайн (на території замовника обговорюється індивідуально в залежності від розташування офісу замовника); 5-7 осіб – від 1300 грн за 60 хвилин он-лайн (на території замовника обговорюється індивідуально в залежності від розташування офісу замовника); 8 і більше осіб – 1600 грн за 60 хвилин – он-лайн (території замовника (обговорюється індивідуально в залежності від розташування офісу замовника)

Вартість участі у переговорах французькою мовою: від 800 грн. /60 хв Ми також пропонуємо курси української та російської мов для клієнтів з франко- та англомовних країн (у Києві).

Розмовне ательє, мафія, синема, семінари та ін. – безкоштовно для ВСІХ (дивіться анонси).
Тільки у нас Ви можете запланувати індивідуальний темп навчання, поєднуючи ефективність групових та індивідуальних занять із носієм мови. французька курси київ ціна, індивідуальні заняття французькою, з носієм мови, французький культурний центр, французька в суботу, французька по суботах, французька ціна, французька київ ціна, курси французької ціна, курси французької київ, французький інститут київ, курси французької київ, курси французької мови київ