ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

 

РИВ ГОШ – це французька у Києві з французами на всіх рівнях!
Тільки у нас:

Французькі викладачі всіх рівнях;
Можливість переходу з рівня на рівень у будь-який час;
Методика проведення групових занять, що перевищує ефективність індивідуальних уроків.
Пропущені з поважної причини заняття (хвороба, відрядження, відпустка) переносяться на наступний період (докладніше у розділі “Вхід для клієнтів”).
Ми гарантуємо безперервність Вашого навчання. Працюємо цілий рік у нормальному режимі, включаючи літо!
Вартість годинного індивідуального заняття з носієм для наших студентів – 250 грн.)!!!!!!!!!!!!
Наші курси французької мови це:
Не лише мова, а й французька культура! Різні, перевірені часом та інноваційні для Києва програми, все відповідно до ваших потреб: дитячі групи, групи для підлітків, студентів та дорослих, бізнес програми для персоналу підприємств, підготовка до тестів TEFaQ, DALF, DELF, розробка індивідуальних програм. Крім того – різноманітні факультативні заняття, різноманітні додаткові культурні заходи, де ви чудово проведете час.

Групові заняття, динамічність, інтерактивність!
У нас – Ви не пасивний слухач, а повноправний учасник педагогічного процесу!
Ми працюємо на результат, а не на кількість пройдених сторінок у шкільних підручниках. Для нас головне – розвиток комунікативної навички! Результат – вільне володіння французькою. Забудьте про школу, репетитора та університет, де Вас змушують заучувати на згадку про відмінність політичних систем України та Франції або довжину всіх лісів і річок наших країн, але де, склавши на відмінно іспит з французької, Ви не можете пов’язати три слова, щоб купити заваляючий багет у паризькій булочній, або спитати дорогу до готелю (Вас же вчили цитувати по пам’яті життєпис Жанни Д’Арк і точне населення Києва, але не речам настільки прозовим)!
Забудьте! У нас інша французька! Наш пріоритет – Ваш мовний розвиток! Викладач Вас підтримує та спрямовує, він не репетитор французької мови, або машина з вдовблювання неправильних дієслів у Вашу голову, він працює на Вас, на Вашу мовну автономність, а не для того, щоб видресувати Вас «за підручником».

Франція! ФРАНЦУЗЬКА МОВА! А ЧОМУ?
Друга за значенням економіка Євросоюзу? Так! Найстаріша європейська культура? Світовий центр моди? Звісно! Гастрономічні вишукування однієї з найкращих кухонь планети? Передові віяння мистецтва та літератури?.. Безперечно!
Але також можливість отримати або продовжити свою освіту! Посприяти своєму кар’єрному зростанню!

Французька мова – це не лише одна з основних мов Європи, це ще й відчинені двері до Канади, Африки, однієї з п’яти офіційних мов ООН!
Підкорити весь світ ніколи не пізно! Задумайтесь, можливо, тільки французької мови вам і не вистачало, щоб здійснити всі ваші мрії, розпочати нове життя чи вийти на якісно новий рівень персонального та професійного зростання!

Репетитор французского, репетитор французского языка, репетитор по французскому киев, репетитор киев, французский индивидуально, индивидуальные уроки французского