Відгуки наших клієнтів

Ми публікуємо деякі відгуки людей, які стали близькими і, без перебільшення, частиною нашої культури 🙂

Моє знайомство з французьким центром “Рів Гош” почалося в жовтні минулого року і я дуже рада, що наші шляхи перетнулися 🙂
Пропрацювавши два роки організатором екскурсійних турів Україною для французьких туристів і після своєї подорожі на північ Франції у 2014 році, я остаточно закохалася у Францію, французьку мову, культуру і назавжди ввібрала у себе французьке сприйняття життя. З цього моменту без постійної мовної практики з носіями я, перекладач за освітою, свого життя просто не уявляла. Ведаючи своєю любов’ю до французької мови, я розпочала активні пошуки розмовних клубів у Києві. Шкіл та мовних центрів, де б можна було безкоштовно попрактикувати французьку саме з носієм мови (а не з українцями, які знають французьку!), не вступаючи на курси у Києві практично немає.

Про безкоштовний розмовний клуб “Рів Гош” щосуботи мені якось розповіла моя колега. Вона відвідувала різноманітні тематичні заняття – синематеки з Патріком, bla-bla клуби з П’єром, кулінарні ательє та винні дегустації та була просто в захваті від доброзичливої та теплої атмосфери. Пам’ятаю блиск у її очах, коли вона ділилася своїми враженнями! Колега порадила відвідати якесь із ательє. На той момент я підробляла репетитором англійської для школярів по суботах і скасовувати уроки не можна було.

Після скорочення на роботі, вільного часу з’явилося багато і я вирішила відвідати ательє в “Рів Гош”. Як зараз пам’ятаю, була синематека з Патріком. Дивилися легку французьку комедію “Ласкаво просимо на борт” (“Bienvenue au bord”). Мої перші враження після ательє? Винятково позитивні. Викладач Патрік – молодий та харизматичний француз просто підкорив своєю дружелюбністю, відкритістю та бажанням спілкуватися. Звичайно, щоб скласти повну картинку одного відвідування було мало, І я пішла на наступне ательє, потім ще одне і ще одне. Хочете знати, що в результаті? Ті ж позитивні емоції! У душі відчуття свята. Немов поспілкувався з близьким добрим другом 🙂 Можливість відчути себе на пару годин у Франції, не покидаючи меж Києва… Це справді круто!

У грудні я вирішила відвідувати платні групові уроки у “Рів Гош”. Потрапила до групи №5, до Гаеля 🙂 За збігом обставин, моє перше заняття потрапило на 25 грудня – католицьке Різдво. Мене підкорив високий професіоналізм викладача, привітність та дружелюбність групи. Я дуже рада, бо була студенткою цього чудового викладача! 🙂

Хтось може сказати, що я надто емоційна та оцінки надто позитивні, але я маю з чим порівнювати. У “Рів Гош” я прийшла вже побувши студенткою у Французькому культурному центрі (IFU) та з дипломом про вищу освіту – перекладач французької/англійської мови. Мені є із чим порівнювати! 🙂 Я впевнена, що школа “Рів Гош” (французька з французами) є унікальною і однією з найкращих!

Керівник школи Оксана та команда викладачів “Рів Гош” – класний творчий колектив сильних, цікавих багатогранних особистостей! Кожен викладач цікавий та чудовий по-своєму! 🙂 Знайомство та спілкування з усіма ними особисто для мене – незабутній та чудовий подарунок, за який я дуже вдячна. “Рів Гош” подарував мені незабутнє відчуття щотижневої культурно-лінгвістичної подорожі до Франції та нових цікавих друзів серед вільних слухачів ательє.

Дорога школа “Рів Гош”! Щиро бажаю Вам усім усього найсвітлішого, творчих успіхів та реалізації всіх Ваших планів та бажань! Ростіть, розвивайтеся і процвітайте! Ви найкращі! Дякую Вам за те, що Ви є!

З найкращими побажаннями, Наталі Яремчук

Моя давня мрія повернутися до Франції здійснилася багато в чому завдяки французькому центру “Rive Gauche”. Під час мого першого візиту до Парижа у 2009 році зі мною відбулися великі зміни. Я настільки закохалася в це місто, що зрозуміла, що я хочу обов’язково сюди повернутися. І ось я вирішила приїхати до Франції вже як студентка. Я вивчала французьку в ліцеї, на різних курсах та з репетитором. Після моєї подорожі до Парижа мені здавалося, що я легко здам цей іспит. Але не тут було. Вперше я недобра балів. І моя знайома порадила мені прийти до “Rive Gauche”, де вона навчалася. Таким чином, я почала відвідувати курси центру і вже буквально за кілька місяців склала іспит. Мені дуже подобається атмосфера, яка панує в “Rive Gauche”. Навіть після складання іспиту я продовжувала ходити на заняття та на ательє щосуботи. І на цьому дива не скінчилися. І вже працюючи адміністратором у французькому центрі “Rive Gauche” мені вдалося здійснити мою мрію та вступити до ВНЗ Франції на бюджетне навчання! Моєї радості не було меж. Я дуже вдячна Рів Гошу та його директору Оксані за все, що вони роблять для студентів. (Студент 2013).