Французька мова для дорослих

 

Наш девіз: Ваше навчання має збігатися з Вашими потребами та життєвим ритмом!
Ми орієнтуємося на розмовну мову, на практику, на етику спілкування, особливості французьких мовних конструкцій, розвиток Ваших здібностей, Вашого потенціалу!

Французька (англійська) мова у групі
(8 уроків на місяць (4 тижні) по 1,5 години занять у групі на місяць + 6 годин французької додатково (розмовні ательє та ін.))
1 місяць, 4 тижні – 8 уроків-1600 грн
3 місяці, 12 тижнів – 24 уроки – знижка 5% – 4560 грн.
6 місяців, 24 тижні – 48 уроків – знижка 10% – 8460 грн.

Індивідуальні заняття з носієм мови (французька, англійська)
Для наших групових студентів на території нашого Центру: 60 хв. – 250 грн.
На території нашого центру (і Skype по Україні): 60 хв. – 400 грн. Пакет 21 год і більше – знижка 5%.
Skype за кордоном: 18EUR/16GBP/19USD 60 хвилин. (парні по скайп за кордоном: 22EUR/19GBP/24USD 60 хв)
Парні (2 учні) індивідуальні уроки: 60 хв. – 500 грн. Пакет 21 год і більше – знижка 5%.
Нас цікавить, для чого Ви вивчаєте французьку мову, і ми робимо все, щоб відповідати Вашим побажанням: групові заняття, динамічність, інтерактивність! У нас – Ви не пасивний слухач, а повноправний учасник педагогічного процесу! І як наслідок – вільне володіння французькою мовою. Ми працюємо на результат, а не на кількість пройдених сторінок у підручниках!

Крім того, Рів Гош пропонує різноманітні факультативні заняття, різноманітні додаткові культурні заходи, де ви чудово проведете час. Вивчення французької мови у Рів Гош це, насамперед, результативність, у другу – задоволення від спілкування та якості обслуговування. Для людей, які бажають говорити французькою – вивчати французьку з французами це необхідність, а не забаганка.

Тільки у нас Ви можете запланувати індивідуальний темп навчання, поєднуючи ефективність групових та індивідуальних занять з носієм мови (вартість індивідуального годинного заняття для наших групових студентів – 250 грн.).

Спеціальна пропозиція для мовних курсів та шкіл (підвищення кваліфікації викладачів) – дзвоніть.

вивчати французьку в Києві із задоволенням у найкращій школі фрвнцузької мови. безкоштовне вивчення французької мови у Києві в нашому розмовному клубі. вивчення французької з нуля з французсми найефективніше. Вивчення французької з носієм мови дає максимальний ефект. вивчення французька з носіями, вивчення французької мови в короткий термін можливе лише з носієм мови. навчитися говорити французькою швидко можна тільки в Рів Гош.